Este blogul lui Cosmin, proaspat absolvent al SSAvC - licenta ATPL(A). Din pacate scrie rar, dar e interesant. Citit-l la adresa http://prindearipi.blogspot.com/
Se afișează postările cu eticheta SSAvC. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta SSAvC. Afișați toate postările
luni, 11 ianuarie 2010
Va recomand un blog de aviatie: "Give me wings ...to fly"
Publicat de
Mihai Grecea
la
13:44
0
comentarii
Etichete: articol interesant, ATPL, blog aviatie, CPL, scoala de pilotaj, SSAvC
Abonați-vă la:
Postări (Atom)