Dar nu mai sunt sigur ca merg. Trebuia sa merg cu unul dintre cele doua avioane de la SAS, insa s-a constatat astazi ca trebuie sa li se faca revizia de 50 de ore si nu mai pot face deplasarea. SAS va merge doar cu cele doua elicoptere Dauphin - YR-SBS si YR-SCS. Nu stiu inca sigur daca voi ajunge mitingul asta, mai ales ca a avut loc in zona astazi si un accident cu un ULM in care pilotul a murit. Voi reveni, probabil, cu informatii despre evenimentul nefericit.
UPDATE: Voi pleca maine la Buzau, totusi, cu un elicopter de la SAS. O sa revin cu fotografii si povesti de acolo.
Se afișează postările cu eticheta Buzau. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Buzau. Afișați toate postările
vineri, 28 august 2009
Maine ar fi trebuit sa merg la mitingul de la Buzau
Publicat de
Mihai Grecea
la
19:56
0
comentarii
Etichete: accident, aerodromuri, Buzau, Dauphin, elicopter, eveniment, mitinguri aviatice, ULM, YR-SBS, YR-SCS
Abonați-vă la:
Postări (Atom)